Online Antikvárium, egyedi antikvár könyvek kereskedése. Üzletünk a Füst Milán Antikvárium, a József krt 59-61-ben található, várjuk szeretettel a gyűjtőket, régiség kedvelőket, régi-, antik könyvek kedvelőit.
Antikvár könyvek online üzlete. Online antikvárium.
Füst Antikvárium
Nyugat Antikvárium
Nyugat Antikvárium

Krisztina Antikvárium
Ex-Libris Antikvárium
Ex-Libris Antikvárium

Üdvözöljük online üzletünkben! Kellemes böngészést kívánunk!

FŐOLDAL HÍREK RÓLUNK KOSÁR PÉNZTÁR SÚGÓ PARTNEREINK KATEGÓRIÁK
Kategória
Szűrendő jellemző
Feltöltés időpontja
Keresőszó

Találatok Ritkaságok, bibliofilia kategóriában

Összes találat: 202 db könyv

[1-10]
[11-20][21-30][31-40][41-50][51-60][61-70][71-80][81-90][91-100]
[ következő 100 találat >>]


Gyoma, Kner Izidor, (1942)
95 l.
Kiadói, gerincénél fölül hasadt kartonkötésben. A könyvtest a kötéstáblától elvált. 12 cm.

ÁTVEHETŐ: KRISZTINA ANTIKVÁRIUM, 1013 ROHAM U. 7. H-P: 10-18, SZ: 10-13 T.: 2128909

ÁTVEHETŐ: A Krisztina Antikváriumban
3 000.- Ft

kosárba teszem
Budapest, Könyvbarátok Szövetsége. 175 l. (1930)

Kiadói egészvászon-kötésben.

ÁTVEHETŐ: FÜST ANTIKVÁRIUM,
1085 JÓZSEF KRT. 55-57. T.: (061) 318-5672.


ÁTVEHETŐ: A Füst Milán Antikváriumban
1 800.- Ft

kosárba teszem
Gyoma, Kner Izidor. 68 l., 69 l., 68 l. (1932)
Ford.: Szabó Lőrinc és Turóczi-Trostler József.
Javított papírkötésben, gerince pótolva, lapjai kissé foltosak.

ÁTVEHETŐ: NYUGAT ANTIKVÁRIUM, 1054 BP. BAJCSY ZSILINSZKY ÚT 34. T.: 311-9023

ÁTVEHETŐ: A Nyugat Antikváriumban
4 500.- Ft

kosárba teszem
H.n., MTA. - Bibliofil Társaság - Akadémiai. 22 l. (é.n.)
Számozott. 135. sz. példány.
Kiadói papírkötésben, borítóval.

ÁTVEHETŐ: NYUGAT ANTIKVÁRIUM, 1054 BP. BAJCSY ZSILINSZKY ÚT 34. T.: 311-9023

ÁTVEHETŐ: A Nyugat Antikváriumban
600.- Ft

kosárba teszem
Graecii, Joan. Andr. Kienreich. 1 t. metszet 101 l. (1816)

Korabeli aranyozott bőrkötésben.

ÁTVEHETŐ: EX-LIBRIS ANTIKVÁRIUM,
1054 KÁLMÁN IMRE u.16. TEL.: (061) 331-9571


ÁTVEHETŐ: Az Ex Libris Antikváriumban
10 000.- Ft

kosárba teszem
Bp., MTA. - Bibliofil Társaság. Medicina. - Akadémiai. 51 l. (é.n.)
Számozott. 373 sz. példány.
Kiadói papírkötésben.

ÁTVEHETŐ: NYUGAT ANTIKVÁRIUM, 1054 BP, BAJCSY ZSILINSZKY ÚT 34. T.:311-9023

ÁTVEHETŐ: A Nyugat Antikváriumban
800.- Ft

kosárba teszem
Bp., Franklin-Társulat. 190 l. (1878)
(Irodalmi Kincstár VII)
Kopott, kiadói egészvászon kötésben, lapjai foltosak.

ÁTVEHETŐ: NYUGAT ANTIKVÁRIUM, 1054 BP. BAJCSY ZSILINSZKY ÚT 34. T.: 311-9023

ÁTVEHETŐ: A Nyugat Antikváriumban
1 500.- Ft

kosárba teszem
Bp., Magyar Helikon. 70 l. (1957)

Kiadói félpergamen kötésben.

ÁTVEHETŐ: NYUGAT ANTIKVÁRIUM, 1054 BP, BAJCSY ZSILINSZKY ÚT 34. T.:311-9023

ÁTVEHETŐ: A Nyugat Antikváriumban
1 500.- Ft

kosárba teszem
Bp, Helikon. 74 l. + hóráskönyv. (1986)
Tervezte: Szántó Tibor. Jó állapotú.
Dúsan aranyozott bőrkötésben, eredeti védőtokban.

ÁTVEHETŐ: EX-LIBRIS ANTIKVÁRIUM,
1054 KÁLMÁN IMRE u.16. TEL.: (061) 331-9571


ÁTVEHETŐ: Az Ex Libris Antikváriumban
5 000.- Ft

kosárba teszem
Bp, Európa- Helikon. 148 l. ( Két tanulmány.) (1982)
Jó állapotú.
Bársonykötésben, védőtokban.

ÁTVEHETŐ: EX-LIBRIS ANTIKVÁRIUM,
1054 KÁLMÁN IMRE u.16. TEL.: (061) 331-9571


ÁTVEHETŐ: Az Ex Libris Antikváriumban
4 000.- Ft

kosárba teszem
Összes találat: 202 db könyv

[1-10]
[11-20][21-30][31-40][41-50][51-60][61-70][71-80][81-90][91-100]
[ következő 100 találat >>]



Bevásárlókosár
Kosara üres.





Napi ajánlatunk:


Lévay Botondné - Haiman György: A Kner - nyomda, kiadványaiknak tükrében 1882 - 1944 I-II
Budapest, Akadémiai Kiadó, (1982)
Könyvészet, könyvtörténet, nyomdászat
10 000.- Ft


Kós Károly: Erdély népi építészete.
Bp, Kelenföld K. 335 l. (1989)
Építészet
4 500.- Ft


Bing Ede J.: A cserkészet utmutatója
Bp, Athenaeum R. T. Kiadása, (é.n.)
Gyermek- és ifjúsági irodalom
4 500.- Ft



 


Árverés!

 © 2004-2012 antikvarkony.hu - jasikWeb