Füst Antikvárium
Nyugat Antikvárium
Krisztina Antikvárium
Ex-Libris Antikvárium
Üdvözöljük online üzletünkben! Kellemes böngészést kívánunk!
FŐOLDAL
HÍREK
RÓLUNK
KOSÁR
PÉNZTÁR
SÚGÓ
PARTNEREINK
KATEGÓRIÁK
Kategória
bárhol
(1)
50 % KEDVEZMÉNY (195)
Állat- és növényvilág (306)
Angol nyelvű (135)
Aprónyomtatvány (250)
ÁRVERÉS (1)
Bank, pénzügy (19)
Bélyeg, filatélia (31)
Borászat (36)
Budapest (211)
Buddhizmus (21)
Családtörténet, címer (15)
Cserkészet (4)
Csillagászat (50)
Dedikált (370)
Dráma (290)
Egyéb (46)
Egyháztörténet (29)
Életrajz (83)
Első kiadás (154)
Emigrációs kiadványok (5)
Építészet (289)
Erdély (47)
Erdészet (5)
Erotika (22)
Ezoterika (159)
Filozófia (518)
Fizika (68)
Folyóirat, újság (416)
Foto, filmezés (139)
Földrajz (155)
Francia nyelvű könyvek (50)
Gyermek- és ifjúsági irodalom (645)
Hadtörténet (43)
Hangoskönyv (5)
Helytörténet (539)
Hobby (23)
Horgászat, halászat (22)
Humor (133)
Idegennyelvű könyvek (33)
Ipar, Ipartörténet (73)
Irodalomtörténet (1236)
Iskolai évkönyvek (68)
Ismeretterjesztő irodalom (9)
Jog (114)
Judaika (156)
Kalendárium, almanach, naptár (108)
Kártya (21)
Keleti filozófia (46)
Kémia (30)
Képeslapok (318)
Képregény (12)
Képzőművészet, iparművészet (1059)
Kertészet (57)
Kétnyelvű könyvek (60)
Kézimunka, varrás, horgolás, stb. (29)
Klasszika-filológia (230)
Kotta (54)
Könyvészet, könyvtörténet, nyomdászat (452)
Kötelező olvasmányok (40)
Közgazdaságtan (120)
Közlekedés (96)
Kultúrtörténet (352)
Lexikon, enciklopédia (78)
Magyar szerzők idegen nyelven (51)
Marketing (32)
Matematika (74)
Matrica, játék, egyéb... (6)
Memoárirodalom (82)
Metszetek (29)
Mezőgazdaság - Állattenyésztés. (99)
Minikönyvek (38)
Mitológia (20)
Műszaki (482)
Művelődéstörténet (196)
Művészettörténet (380)
Német nyelvű (409)
Néprajz, szociológia (526)
Numizmatika (93)
Nyelvészet (243)
Orosz nyelvű könyvek (9)
Orvostudomány, egészségügy (401)
Posta (28)
Pszichológia, pedagógia (356)
Reklám, plakát (14)
Reprint (9)
Riport, szociográfia (8)
Ritkán előforduló kiadványok (93)
Ritkaságok, bibliofilia (202)
Sorozatok (14)
Sport (212)
Statisztika (24)
Szakácskönyv, gasztronómia (279)
Szamizdat (7)
Számolócédulák (49)
Szépirodalom (3544)
Szépségápolás, kozmetika (11)
Szinház, filmművészet (283)
Szoc. reál (27)
Szórakoztató irodalom (232)
Szótár, nyelvkönyv (208)
Táncművészet (35)
Tankönyvek (80)
Társadalomtudomány, politika (77)
Térkép (99)
Természettudomány (287)
teszt (2)
Töredék (Sorozatok egyes kötetei) (115)
Történelem, régészet (2227)
Tudományos fantasztikus irodalom (83)
Útikönyv, útleírás (603)
Vadászat (35)
Vallás, teológia (509)
Vers (1335)
Zene (375)
Szűrendő jellemző
bármelyik
szerző
cím
kiadó
kiadás éve
kiadás helye
Feltöltés időpontja
A kategóriában levő összes könyv
Csak az utolsó két hét
Tegnap és ma feltöltött könyvek
Keresőszó
Találatok Ritkaságok, bibliofilia kategóriában
Összes találat: 202 db könyv
[
1-10
]
[
11-20
][
21-30
][
31-40
][
41-50
][
51-60
][
61-70
][
71-80
][
81-90
][
91-100
]
[
következő 100 találat >>
]
- -:
[Cseppke könyv] Az miasszonyunk szíz mária csodáiról való hét legenda... kiszedegetett Király György deák
Gyoma, Kner Izidor, (1942)
95 l.
Kiadói, gerincénél fölül hasadt kartonkötésben. A könyvtest a kötéstáblától elvált. 12 cm.
ÁTVEHETŐ: KRISZTINA ANTIKVÁRIUM, 1013 ROHAM U. 7. H-P: 10-18, SZ: 10-13 T.: 2128909
ÁTVEHETŐ:
A Krisztina Antikváriumban
3 000.- Ft
kosárba teszem
- -:
Mai magyar múzsa. Vajthó László szerkesztésében közreadja a Könyvbarátok Szövetsége.
Budapest, Könyvbarátok Szövetsége. 175 l. (1930)
Kiadói egészvászon-kötésben.
ÁTVEHETŐ: FÜST ANTIKVÁRIUM,
1085 JÓZSEF KRT. 55-57. T.: (061) 318-5672.
ÁTVEHETŐ:
A Füst Milán Antikváriumban
1 800.- Ft
kosárba teszem
- -:
Az ifjú Goethe 1749-1776. A férfi Goethe 1777-1800. Az öreg Goethe 1801-1832. I-III. kötet.
Gyoma, Kner Izidor. 68 l., 69 l., 68 l. (1932)
Ford.: Szabó Lőrinc és Turóczi-Trostler József.
Javított papírkötésben, gerince pótolva, lapjai kissé foltosak.
ÁTVEHETŐ: NYUGAT ANTIKVÁRIUM, 1054 BP. BAJCSY ZSILINSZKY ÚT 34. T.: 311-9023
ÁTVEHETŐ:
A Nyugat Antikváriumban
4 500.- Ft
kosárba teszem
- -:
Laudatio Johannis Szentágothai
H.n., MTA. - Bibliofil Társaság - Akadémiai. 22 l. (é.n.)
Számozott. 135. sz. példány.
Kiadói papírkötésben, borítóval.
ÁTVEHETŐ: NYUGAT ANTIKVÁRIUM, 1054 BP. BAJCSY ZSILINSZKY ÚT 34. T.: 311-9023
ÁTVEHETŐ:
A Nyugat Antikváriumban
600.- Ft
kosárba teszem
- -:
Manuale Orationum in usum Studiosae Juventutis Collectarum.
Graecii, Joan. Andr. Kienreich. 1 t. metszet 101 l. (1816)
Korabeli aranyozott bőrkötésben.
ÁTVEHETŐ: EX-LIBRIS ANTIKVÁRIUM,
1054 KÁLMÁN IMRE u.16. TEL.: (061) 331-9571
ÁTVEHETŐ:
Az Ex Libris Antikváriumban
10 000.- Ft
kosárba teszem
- -:
Szentágothai János ünneplése
Bp., MTA. - Bibliofil Társaság. Medicina. - Akadémiai. 51 l. (é.n.)
Számozott. 373 sz. példány.
Kiadói papírkötésben.
ÁTVEHETŐ: NYUGAT ANTIKVÁRIUM, 1054 BP, BAJCSY ZSILINSZKY ÚT 34. T.:311-9023
ÁTVEHETŐ:
A Nyugat Antikváriumban
800.- Ft
kosárba teszem
- -:
Emlék-könyv. A legjelesebb magyar költők szemenszedett mondatai.
Bp., Franklin-Társulat. 190 l. (1878)
(Irodalmi Kincstár VII)
Kopott, kiadói egészvászon kötésben, lapjai foltosak.
ÁTVEHETŐ: NYUGAT ANTIKVÁRIUM, 1054 BP. BAJCSY ZSILINSZKY ÚT 34. T.: 311-9023
ÁTVEHETŐ:
A Nyugat Antikváriumban
1 500.- Ft
kosárba teszem
- -:
Aucasin és Nikolete. Ófrancia széphistória.
Bp., Magyar Helikon. 70 l. (1957)
Kiadói félpergamen kötésben.
ÁTVEHETŐ: NYUGAT ANTIKVÁRIUM, 1054 BP, BAJCSY ZSILINSZKY ÚT 34. T.:311-9023
ÁTVEHETŐ:
A Nyugat Antikváriumban
1 500.- Ft
kosárba teszem
- -:
A flamand hóráskönyv. Hasonmás kiadás.
Bp, Helikon. 74 l. + hóráskönyv. (1986)
Tervezte: Szántó Tibor. Jó állapotú.
Dúsan aranyozott bőrkötésben, eredeti védőtokban.
ÁTVEHETŐ: EX-LIBRIS ANTIKVÁRIUM,
1054 KÁLMÁN IMRE u.16. TEL.: (061) 331-9571
ÁTVEHETŐ:
Az Ex Libris Antikváriumban
5 000.- Ft
kosárba teszem
- -:
A Pannonhalmi Hóráskönyv. Hasonmás kiadás.
Bp, Európa- Helikon. 148 l. ( Két tanulmány.) (1982)
Jó állapotú.
Bársonykötésben, védőtokban.
ÁTVEHETŐ: EX-LIBRIS ANTIKVÁRIUM,
1054 KÁLMÁN IMRE u.16. TEL.: (061) 331-9571
ÁTVEHETŐ:
Az Ex Libris Antikváriumban
4 000.- Ft
kosárba teszem
Összes találat: 202 db könyv
[
1-10
]
[
11-20
][
21-30
][
31-40
][
41-50
][
51-60
][
61-70
][
71-80
][
81-90
][
91-100
]
[
következő 100 találat >>
]
vissza az oldal tetejére
Bevásárlókosár
Kosara üres.
Napi ajánlatunk:
Lévay Botondné - Haiman György:
A Kner - nyomda, kiadványaiknak tükrében 1882 - 1944 I-II
Budapest, Akadémiai Kiadó, (1982)
Könyvészet, könyvtörténet, nyomdászat
10 000.- Ft
Kós Károly:
Erdély népi építészete.
Bp, Kelenföld K. 335 l. (1989)
Építészet
4 500.- Ft
Bing Ede J.:
A cserkészet utmutatója
Bp, Athenaeum R. T. Kiadása, (é.n.)
Gyermek- és ifjúsági irodalom
4 500.- Ft
© 2004-2012 antikvarkony.hu - jasikWeb